Про нас

Naturelle Dental Clinic — медичний центр нового покоління.

Працюючи в Україні на рівні передових європейських клінік, ми забезпечуємо повний обсяг усіх необхідних стоматологічних послуг. Завдяки яким, Ви зможете дарувати радість оточуючим своєю гарною посмішкою і бути на 100% впевненими у власному здоров'ї.

Нам довіряють ті, хто звик обирати тільки найкраще. Тому що клініка Naturelle Dental Clinic в повній мірі відповідає всім світовим стандартам сучасної стоматології.

0

Років клiнiцi

0

Співробітників
>

0

Роки досвіду
>

0

Пацієнтів
>

0

Лекцій

Наші послуги

Діагностика

Невід'ємна частина консультації, складання плану лікування, його вартості та етапів реалізації.

Комп'ютерна томографія

Метод пошарової діагностики організму, щелепно-лицьової ділянки, зокрема, заснований на рентгенівському випромінюванні.

Лабораторія

Наша власна територія високих технологій по діагностиці, підготовці і виробництві всіх реставрацій для зубів та імплантатів.

Гігієна

Професійний догляд, рекомендації та підбір засобів для підтримки здоров'я зубів та ясен.

Пародонтологія

Профілактика та лікування тканин, що оточують зуб, спрямовані на збереження останнього.

Терапія

Лікування карієсу та інших дефектів зуба, шляхом очищення поверхні та відновлення необхідного обсягу штучними матеріалами.

Ендодонтія

Лікування нерва зуба та пломбування кореневих каналів із застосуванням операційного мікроскопа.

Ортодонтія

Профілактика, корекція та виправлення неправильного прикусу у дітей і дорослих.

Імплантологія

Заміщення або відновлення відсутнього зуба за допомогою імплантації штучного кореня, виготовленого з біосумісних матеріалів.

Хірургія

Крайній та радикальний метод усунення причини захворювання зубів і ясен пацієнта.

Протезування

Повне функціональне і естетичне відновлення функції та естетики зуба або імплантату керамічними реставраціями.

Відбілювання зубів

Зміна кольору зубів за допомогою хімічних препаратів та спеціального устаткування.


Наша команда

Роман Неїжко

Головний лікар клініки, фахівець в області естетичного протезування, комплексної діагностики та планування. Проводить реабілітації пацієнтів будь-якої складності на зубах і імплантатах. Професіоналізм, акуратність, пунктуальність - відмінні риси нашого головного лікаря. Бере участь в міжнародних конгресах і симпозіумах, які є невід'ємною частиною роботи фахівця.

Роман Неїжко

Головний лікар, cтоматолог-ортопед, хірург

Максим Лєснухін

Керівник клініки, фахівець в області діагностики, планування та стоматологічної реабілітації пацієнтів будь-якої складності. Є міжнародним експертом в області естетичного протезування на зубах та імплантатах. Автор і співавтор численних наукових статей та публікацій. Лектор і учасник міжнародних конгресів та симпозіумів.

Максим Лєснухін

Стоматолог-ортопед, хірург

Володимир Лєснухін

Лікар - стоматолог-хірург, кандидат медичних наук. Досвід роботи більше 20 років. Талановитий фахівець, по-справжньому відданий своїй справі і пацієнтам. В даний час працює у відділенні щелепно-лицьової хірургії у м. Гетеборг (Швеція), де проходить клінічну ординатуру. Основний напрямок ортогнатична хірургія, травматологія щелепно-лицьової ділянки та імплантологія.

Володимир Лєснухін

Лікар - стоматолог-хірург

Олег Теперев

Фахівець з корекції прикусу, як у дітей, так і у дорослих пацієнтів. Досвід роботи більше 20 років. Основний напрямок діяльності - створення естетично привабливої посмішки з функціонально здоровим прикусом. Займається стимуляцією росту і правильного формування прикусу у дітей, ортодонтичною підготовкою перед ортопедичною корекцією й щелепно-лицьовою хірургією.

Олег Теперев

Лікар - стоматолог-ортодонт

Христина Неміш

Спеціалізується на лікуванні системи кореневих каналів зубів під хірургічним мікроскопом. Любить вирішувати складні клінічні випадки, проявляючи виняткову наполегливість та скрупульозність. Постійно вдосконалює свої знання і майстерність на міжнародних симпозіумах та майстер-класах сучасної стоматології.

Христина Неміш

Стоматолог-ендодонтист

Олена Харько

Спеціаліст в області прямої реставрації зубів композитними матеріалами. Досконально володіє сучасними методиками роботи з фотополімерними матеріалами, за допомогою яких вдається відновити втрачені або пошкоджені тверді тканини зубів до початкових обсягів, зберігаючи зуб від подальших руйнувань, і як наслідок, більш складних етапів лікування.

Олена Харько

Стоматолог-терапевт

Наталія Андрієвська

У 1993 році закінчила Львівський медичний інститут, факультет педіатрії. Дитячий лікар анестезіолог вищої категорії. Лікар анестезіолог першої категорії. Чинний президент “Української асоціації седації та анестезії в стоматології”.

Наталія Андрієвська

Лікар-анестезіолог

Юлія Аксьонова

Спеціаліст з професійної гігієни ротової порожнини, навичка і методики догляду за зубами, відновлення естетики посмішки за допомогою клінічного відбілювання зубів. Уражені зуби лікує із застосуванням техніки прямої реставрації.
Основний напрямок діяльності – діагностика та лікування пародонтиту.
Головна мета роботи - профілактика стоматологічних захворювань!
Окрім практики, невіддільною частиною діяльності фахівця є методичне вдосконалення своїх знань і вмінь на професійних конгресах, майстер-класах і лекціях.

Юлія Аксьонова

Лікар-стоматолог

Олена Садова

Спеціаліст з профілактики захворювань тканин пародонту, діагностики та лікування. Головна мотивація – висока якість роботи та задоволення потреб пацієнта. Професійне кредо: "Практик повинен регулярно вдосконалювати свої знання і вміння для найкращого результату."

Олена Садова

Лікар-стоматолог

Ганна Герасимчук

Ганна Герасимчук

Головна медична сестра

Юлія Іллінська

Юлія Іллінська

Головний адміністратор

Ксенія Рохманюк

Ксенія Рохманюк

Aдміністратор

Наталія Висоцька

Наталія Висоцька

Aдміністратор

Аліна Шульга

Аліна Шульга

Менеджер з постачання

Валерій Вакула

Вихованець медичного центру “Naturelle”. Регулярно відвідує курси у спеціалістів міжнародного рівня задля удосконалення своєї майстерності, а також самостійно викладає методику роботи з ортопедичними конструкціями NobelProcera.

Валерій Вакула

Зубний технік


Адмiнiстрацiя

Олена Марчук

Олена Марчук

Директор

Ольга Рибальченко

Ольга Рибальченко

Головний бухгалтер

Катерина Лєснухіна

Катерина Лєснухіна

Менеджер з адміністративної діяльності


Наші партнери